Фундамент впевненості у собі
349
грн
4.7 рейтинг (743 відгуки)
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
99 грн
230 грн
знижка -53%
Паперова
349 грн
399
грн
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
349 грн
742 грн
знижка -53%
З вами все добре, ви не зламані і вас не потрібно лагодити.

Але є погана новина: 99% людей проживають майже все своє життя, ніколи по-справжньому не відчуваючи себе добре такими, якими вони є, ніколи по-справжньому не люблячи себе і ніколи не думаючи, що вони достатньо хороші. В результаті вони живуть життям, яке є лише незначною часткою того, яким воно могло б бути, життям, з яким вони змирилися замість того, про яке мріяли. Якщо ти ще не живеш життям своєї мрії, цілком ймовірно, що це стосується і тебе.

Є хороша новина: Ти вже маєш усе необхідне, щоб бути впевненим і успішним та прожити життя, яке ти хочеш, на своїх умовах. Тобі потрібно лише РОЗВЧИТИСЯ всього поганого програмування та хибного мислення, яке тобі нав’язали, щоб розкрити неймовірну силу всередині тебе. Ця книга покаже тобі, як це зробити.

Відчувши себе на самому дні, Томас Стюарт вирушив на пошуки секретів створення непереборної впевненості в собі, властивої 1%. Те, що він відкрив, його шокувало. Виявилося, що більшість навчання щодо впевненості та успіху не тільки помилкове, але й дуже руйнівне. І що за допомогою секретів, які він відкрив, ти можеш трансформувати свою впевненість і успіх ШВИДКО та НАЗАВЖДИ.

Якщо ти вагаєшся, чи читати цю книгу: Ця книга про те, як створити незламну, природну впевненість в собі, властиву 1% населення, які живуть на своїх умовах і досягають успіху в усьому, за що беруться. У цьому практичному керівництві без зайвих слів ти отримаєш найпотужніші стратегії та принципи успіху для розвитку мислення та впевненості, які зроблять тебе непереборним. Найголовніше, що саме те, як я це викладаю, зробить трансформацію твоєї впевненості стабільною.

ЯК ЗАМОВИТИ
 • 1
  ЗАЯВКА
  Вводите контактні данні
 • 2
  ОБРОБКА
  Наш менеджер готує книгу на відправку
 • 3
  ОТРИМАННЯ
  Книга приходить на поштове відділення, оплата при отриманні
4,7
743 відгуки
5
4
3
2
1
Середня оцінка
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
Наша підтримка працює 24/7
Made on
Tilda