365 днів любові до себе
349
грн
4.8 рейтинг (523 відгуки)
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
99 грн
230 грн
знижка -53%
Паперова
349 грн
349
грн
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
349 грн
742грн
знижка -53%
Якщо людина незадоволена своїм життям і починає усвідомлювати або підозрювати, що причина не в жорстокості світу чи обставинах, а в ній самій, і вирішує змінитися, у неї є всі шанси стати щасливою. Це можливо в будь-якому віці та сімейному стані.

Я, психолог, впевнений в цьому не просто на словах, а й на досвіді. Щастя — це рішення. Якщо ви задоволені своїм життям і у вас немає проблем, ця книга не для вас. Вона для тих, хто хоче і готовий змінюватися.

Я абсолютно впевнений, що людина може і має право бути щасливою і робити те, що хоче. Моя книга про те, як зрозуміти себе, знайти гармонію і навчитися радіти життю. Я досліджую причини, що заважають радіти життю, і пояснюю, як їх подолати.

Мій підхід відрізняється конкретикою. Я даю зрозумілі відповіді на складні питання, не ховаюся за обтічними формулюваннями і чітко називаю причини проблем. Головне, я знаю, як вирішити проблему без копання в дитячих психотравмах і аналізу минулого. Змінити себе і життя на краще цілком реально, якщо є знання і бажання.

Мета моєї роботи як психолога — щастя і благополуччя пацієнта. Мета цієї книги — щастя кожного читача. Ви зможете зрозуміти, чому ваше життя не складається так, як хочете, і вирішити свої проблеми з моєю допомогою.

У книзі ви знайдете знайомі ситуації та слова, характерні для звичайної сім'ї, приклади «рідної» ментальності і зрозумієте, в чому підвохи. Дізнаєтеся корені агресії, невпевненості в собі, психології жертви і навчитесь стояти за себе.

Вивчивши книгу, ви налагодите стосунки з собою, знайдете щастя в особистому житті і виростите щасливих дітей.

Ця книга не застаріває з роками. У ній відзначають важливі місця олівцем, її дарують друзям і близьким, зберігають у домашній бібліотеці і передають дітям. І, звісно, розбирають на цитатиКНИГА ДРУКОВАНА 217 сторінокЯК ЗАМОВИТИ
 • 1
  ЗАЯВКА
  Вводите контактні данні
 • 2
  ОБРОБКА
  Наш менеджер готує книгу на відправку
 • 3
  ОТРИМАННЯ
  Книга приходить на поштове відділення, оплата при отриманні
5
4
3
2
1
523 відгуки
4,8
Середня оцінка
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
Наша підтримка працює 24/7
Made on
Tilda