Енергетична анатомія
349
грн
4.7 рейтинг (743 відгуки)
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
99 грн
230 грн
знижка -53%
Паперова
349 грн
349
грн
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
349 грн
742 грн
знижка -53%
Книга пропонує духовний підхід до масажу, роботи з тілом і соматичної психології. У ній розглядаються основи полярної терапії, заснованої на принципах аюрведичної медицини, і даються інструкції для проведення одинадцяти сеансів енергетичного балансування.

Представлені техніки можна використовувати як окремі сеанси або легко інтегрувати в інші форми роботи з тілом і терапії. Представлені методи лікування очищають клітинну пам'ять організму від травм, покращують ясність розуму, фізичне здоров'я та сприяють особистісному зростанню.

Автор використовує комплексний підхід, заснований на розумінні тіла як поля свідомої енергії, для опису процесу розбудови здоров'я та самореалізації.

Мауро Телькера пояснює давню модель розуміння енергії в природі та роботи зі свідомістю. Автор спирається на ведичні, йогічні та аюрведичні знання, а також на роботу остеопата доктора Стоуна про полярну терапію; він стверджує, що все є вібрацією, і що звуки, кольори, форми так само важливі в регулюванні нашого тіла, як і наші думки, бажання та дії.

Важливе знання для всіх, хто цікавиться цілісним підходом до здоров'я та досліджує взаємозв'язок між тілом і свідомістю.

Цей текст покликаний допомогти вам краще зрозуміти фізичну, емоційну та духовну концепцію "тіло-розум" і, таким чином, дати вам сили зрозуміти власні хвороби, які проявляються в тілі.КНИГА ДРУКОВАНА 197 сторінокЯК ЗАМОВИТИ
 • 1
  ЗАЯВКА
  Вводите контактні данні
 • 2
  ОБРОБКА
  Наш менеджер готує книгу на відправку
 • 3
  ОТРИМАННЯ
  Книга приходить на поштове відділення, оплата при отриманні
4,7
743 відгуки
5
4
3
2
1
Середня оцінка
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
Наша підтримка працює 24/7
Made on
Tilda