Техніка вивільнення
199
грн
4.8 рейтинг (523 відгуки)
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
99 грн
230 грн
знижка -53%
ЕЛЕКТРОННА КНИГА
Електронна
199 грн
199
грн
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
199 грн
530 грн
знижка -53%
Протягом багатьох років моєї багаторічної практики в клінічній психіатрії моєю головною метою був пошук найефективніших способів усунення людських страждань, які проявляються в багатьох формах. Під час цих пошуків я виявив, що мені дуже допомогло вивільнення та відпускання. Його роль настільки важлива, що я відчув потребу написати книгу, в якій міг би поділитися тим, що спостерігав як клініцист, і тим, що пережив особисто. Серед більшості різних можливих методів зниження стресу, які я досліджував, цей підхід виділяється своєю простотою, дієвістю, клінічною ефективністю, відсутністю сумнівних теорій і швидкістю, з якою з'являються видимі ефекти. Техніка настільки проста, що важко повірити в її ефективність. Вона звільняє від емоційних прив'язаностей і підтверджує те, про що говорить кожен мудрець: прив'язаність є першопричиною страждань.

Використовуючи техніку вивільнення, ви можете відчути низку переваг.

  • На фізичному рівні ваша життєва енергія зросте, оскільки організм звільниться від гормонів стресу.
  • Наркотики та шкідливі звички більше не будуть для вас необхідними. Ви навчитеся справлятися зі стресом на постійній основі.
  • Ваші стосунки покращаться. Ви навчитеся відпускати в потрібний момент, перш ніж емоції "затоплять" вас і вашого співрозмовника.
  • Підвищення самосвідомості відкриє поле для вашої творчості та підвищить вашу особисту компетентність.
  • Відпускаючи негативні емоції, ви будете відчувати постійно зростаюче щастя, задоволеність, спокій і радість.
  • Ваша уважність, самореалізація зростуть, і ви відчуєте єдність зі своїм "Я" всередині.
  • Продовжуючи процес вивільнення, ви станете здоровішими, досягнете більшого успіху з меншими зусиллями, станете щасливішими і більш здатними до справжнього кохання. Ви не відчуєте "відходу", за яким слідує падіння. Замість цього ви відкриєте для себе, що у вас є автоматичний внутрішній вчитель всередині вас.

З цією книгою ви відчуєте свободу. Ви відчуєте, як з ваших плечей спадає тягар, адже вже в процесі читання процес вивільнення починається сам собою. Вона буде корисною для тих, хто цікавиться особистим розвитком, а також для психологів і людей, які проходять терапію. Серед іншого, вона показує, як звільнитися від усього негативу: заниженої самооцінки, осуду інших і себе, постійної потреби бути правим, жалю за минулим і очікування справжнього кохання - щоб виходити на все вищі рівні свідомості.


КНИГА ЕЛЕКТРОННА
ФОРМАТ: PDF, EPUB, FB2, MOBIПісля оплати лист з книгами приходить на Ваш email
Оплачуєте книги на сайті
Вводите контактні данні (ПІП, email та номер телефону)
ЯК ЗАМОВИТИ?
ЗАЯВКА
ОПЛАТА
ОТРИМАННЯ
1
2
3
5
4
3
2
1
523 відгуки
4,8
Середня оцінка
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
Наша підтримка працює 24/7
Made on
Tilda