Зараз я виглядаю так, але добре що ви не бачили мене раніше...

На своє 45-річчя, коли я сиділа в маленькому затишному кафе, спостерігаючи за закоханими парами, щось у мені "клацнуло". Діти вже виросли і жили своїм життям, а я раптом зрозуміла, що настав час подбати про себе. За всі ці роки я завжди ставила потреби інших на перше місце, але тепер в моєму серці панувала порожнеча.

Того ж вечора я замовила книгу "Як стати жінкою, заради якої готові на все", яку порекомендувала подруга. Я була скептична, але відчувала, що потрібно щось змінити.

З перших сторінок книги мені стало зрозуміло, що автор говорить про глибші речі, ніж просто "завоювати чоловіка". Це було про відновлення власної самоцінності та жіночої сили. Про слова, які торкалися глибоко, про історії інших жінок, які як і я, забули про себе в гонитві за "ідеальним" життям.

Вперше за багато років я зупинилася, щоб переосмислити, хто я і чого я дійсно хочу. Я почала виходити в світ, спробувала онлайн-знайомства, відвідувати виставки та лекції. І тут я побачила зміну: чоловіки, які тепер виявляли інтерес до мене, кардинально відрізнялися від тих, з ким я зустрічалася раніше.

Ці чоловіки були впевнені в собі, успішні, інтелектуальні та поважні. Вони не просто дарували компліменти, але й цікавилися моїми думками, планами, мріями. Мої відносини стали більш змістовними і збагачуючими. Я відчувала себе не просто об'єктом уваги, а повноцінною особистістю.

Якщо ви, як і я, хочете знайти новий шлях і зрозуміти свою власну цінність, рекомендую почати саме з цієї книги.

Дізнайтеся більше і замовте свій екземпляр тут.
Made on
Tilda