PRO-сування студії манікюру
349
грн
4.7 рейтинг (743 відгуки)
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
99 грн
230 грн
знижка -53%
349
грн
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
349 грн
742 грн
знижка -53%
"Манікюрний Феномен: Шлях Українки до Серця Американського Бьюті-Ринку"

Опануйте секрети успіху від жінки, яка перетворила мрію в реальність. У цій надихаючій книзі, знайдете неймовірну історію української майстрині манікюру, яка змогла підкорити конкурентний ринок б'юті-послуг в США. Від скромних починань у власному домі до створення однієї з найвідоміших мереж nails-студій в Америці - ця книга відкриває завісу над стратегіями та методами, які допомогли їй здійснити цей прорив.

Зануртесь у світ краси та бізнесу, дізнайтесь про унікальні підходи до маркетингу, брендингу, та управління, які можуть бути застосовані не тільки у б'юті індустрії, але й у будь-якому бізнесі, що прагне до росту та розширення. Від особистих рекомендацій до ефективного використання соціальних медіа, від створення лояльної клієнтської бази до розробки першокласного сервісу - кожна сторінка цієї книги наповнена цінними порадами, які допоможуть вам вивести ваш бізнес на новий рівень.

Не пропустіть шанс навчитися у тієї, хто зробив неможливе - побудував успішний бізнес в чужій країні, подолавши всі виклики, що стояли на її шляху. "PRO-сування студії манікюру" - це не просто книга, це путівник до успіху для кожного, хто мріє про велике.

КНИГА ДРУКОВАНА 197 сторінок1
ЗАЯВКА
Вводите контактні данні
2
ОБРОБКА
Наш менеджер готує книгу на відправку
3
ОТРИМАННЯ
Книга приходить на поштове відділення, оплата при отриманні
ЯК ЗАМОВИТИ?
4,7
743 відгуки
5
4
3
2
1
Середня оцінка
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
Наша підтримка працює 24/7
Made on
Tilda